Volvo anahtarı

Volvo oto anahtarıVolvo marka araçlar dayanıklılıkları ve güvenirliliği ile bilinmektedir. Anahtarı kaybolan yada problemi olan Volvo marka otomobillerin açılması mümkün değildir buna isterseniz çilingir ürünleri bile kullansanızda. Yolda kalma durumlarında Eğer araç anahtarınızın yapılması veya kumandanızda problem varsa Lütfen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşarak yerinizi bildirebilirsiniz veya Hızlı destek sayfamızdan Formu doldurarak destek alabilirsiniz. Birbirinden işlevli özel Anahtar ve kumanda kopyalama makinelerimiz’i Uzman Çilingir kadromuzla sizlerin olduğu bölgeye yönlendirerek Önce aracınızının beynindeki Şifreleri silerek aracınızı kilitli konumdan çıkartarak kapılarınızı kontaklarınızı bagaj kilit ve kilitli kalma işlemlerini hallettirebilirsiniz.

Sustalı anahtar Fiyatları ve Çevirme

Otomobillerinizi ikinci el alırken veya Sıfır aldıktan sonra klasik düz anahtarlardan kurtulmak için var olan anahtarlarınızı arkasındaki vidalardan sökerek Volvo marka Sıfır Orjinal kumanda kablarınıza monte ediyoruz. Bildiğiniz üzere Kumandalarda Elektrik aksamı bulunmamaktadır bunun için içinizi ferah tutabilirsiniz kumandanıza zarar vermeden aracınızı Sustalı anahtara çevirebiliyoruz. Sustalı anahtar fiyatları için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kumanda Kabı ve Kumanda Kopyalama ve Pil Değiştirme

Firmamızda ve Stoklarımızda kumanda kabları ve Kumanda kopyalama hizmetlerimizde mevcuttur. Bünyemizde bulunan kumanda kopyalama makinelerimiz sayesinde Kumandalı araçlarınızın otomobilinizdeki Şifreleri beyninden silerek yeniden aracınıza tanıtabiliyoruz. Ve Sizlere Uzun ömürlü yine Orjinal Kumanda pillerinizi kontrol ederek sıfır pil takviyesi yapabiliyoruz. Aşınan yıpranan kumanda kablarınızı değiştirip Slikonlarını yeniliyoruz.

Hizmet verdiğimiz Diğer Modeller

Volvo C30 Volvo C70 Volvo S40 Volvo S60 Volvo S70 Volvo S80
Volvo S90 Volvo 40 Volvo V40 Volvo V50 Volvo V60 Volvo V70
Volvo 240 Volvo 244 Volvo 340 Volvo 360 Volvo 340 Volvo 460
Volvo 480 Volvo 740 Volvo 850 Volvo 940 Volvo 960 Volvo 480
Kumanda Kopyalama Pil Değiştirme Anahtar Kopyalama Yedek Anahtar Tuş takımı değiştirme Sustalı anahtar

yukarıdaki tüm model ve markaların Kumanda pil yedek anahtar gibi tüm arızalarını giderebiliyoruz. Firmamıza uğrayarak tüm problemlerinizi hallettirebilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz

GSM Turkcell        0533 957 61 58
GSM Vodafone      0542 317 84 20
GSM Avea            0505 616 94 05
Sabit Hat              444 0 193

Lütfen Konu hakkında oylama yapınız

Oylayan 6 Beğenen 1